Venkovní Nástěnné LED svítidlo VINCE 2x3W/220-240V - Redo 9454
Kód: REDO 9454Detailní popis produktu
VINCE — elegantní nástěnné svítidlo do exteriéru, které kombinuje design s praktičností Svítidlo VINCE je perfektním doplňkem pro váš dům, terasu nebo vstup. Díky hliníkové konstrukci lakované v tmavě hnědé barvě se lesklě hodí k modernímu i tradičnímu stylu. Přímé i nepřímé osvětlení vám umožňuje nasměrovat světlo přesně tam, kde ho potřebujete, a vytvoří při tom příjemnou, útulnou atmosféru. Krytí IP54 — bez obav jej umístíte na krytou terasu, k vchodovým dveřím či nDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072324 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 60mm |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,426 Kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 505lm |
| Výkon (W): | 2X3W |
| Výška: | 130mm |
| Šířka: | 60mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Technologie: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
