Svítidlo LED DREAMER 18W/220-240V - Redo 05-906
Kód: REDO 05-906Detailní popis produktu
DREAMER — elegantní stropní svítidlo s kouzelným třpytivým efektem, které přinesou do vašeho domova moderní design a příjemné čisté světlo. DREAMER se dokonale hodí do obývacího pokoje, chodby nebo kanceláře, kde ocení jeho energetickou úspornost a skvělé podání barev. Neutrální bílé světlo o teplotě 4000K vás neobmyslí, ale naopak povzbudí a podpoří soustředění. Jemný třpytivý efekt difúzoru dodá interiéru zajímavý vizuální prvek a vytvoří tak nadčasově moderní atmosféru.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094319 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 299mm |
| Hmotnost (kg): | 0,35 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1200lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška: | 89mm |
| Šířka: | 327mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
