Svítidlo LED DREAMER 36W/220-240V - Redo 05-907
Kód: REDO 05-907Detailní popis produktu
DREAMER — Moderní nástěnné či stropní svítidlo, které rozsvítí místnost чistým, pracovním světlem a elegantní třpytivostí. DREAMER je ideální do obývacího pokoje, chodby, kuchyně nebo kanceláře. Neutrální denní bílá (4000K) vytvoří svěží, soustředěné prostředí, zatímco akrylový difúzor s jemným třpytivým efektem dodá interiéru na kráse a sofistikovanosti. Svítidlo vám nabídne bohatý, přirozený světelný tok bez nepříjemného oslnění. Neutrální denní bílé světlo (4000K) —Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094333 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 393mm |
| Hmotnost (kg): | 0,7 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 2500lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 36W |
| Výška: | 94mm |
| Šířka: | 430mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
