Svítidlo LED DREAMER 46W/220-240V - Redo 05-908
Kód: REDO 05-908Detailní popis produktu
DREAMER — moderní nástěnné nebo stropní svítidlo s elegantním třpytivým efektem, které přinese čisté a příjemné světlo do každého pokoje. DREAMER je univerzální volbou pro obývací pokoje, ložnice, chodby i pracovny. Díky chladnějšímu neutrálnímu světlu (4000K) vytváří příjemnou atmosféru, která není ani příliš studená, ani příliš teplá. Třpytivý akrylový difúzor elegantně rozptyluje světlo a přidává prostoru na sofistikovanost, zatímco bílá kovová konstrukce se vejde k jakémukoliDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094340 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 4000K |
| Hloubka: | 493mm |
| Hmotnost (kg): | 1,3 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 3250lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 46W |
| Výška: | 105mm |
| Šířka: | 530mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
