Venkovní Nástěnné LED svítidlo ASTI LED 10W/220-240V - Redo 90188
Kód: REDO 90188Detailní popis produktu
ASTI LED — moderní nástěnné svítidlo, které přináší teplé a útulné světlo k vchodům, terásám a venkovním stěnám. Pokud hledáš svítidlo, které zvládne i nepříznivé počasí a přitom bude vypadat elegantně, máš vítěze. ASTI LED se bez problémů umístí na krytou terasu, nad vchod domu nebo podél venkovní stěny. Teplá bílá barva světla (3000K) vytvoří příjemnou atmosféru a přirozeně osvětlí plochu okolo svítidla. Díky hliníkové konstrukci lakované v antracitu ladí se současným designemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099383 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 610lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška: | 108mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
