Venkovní Nástěnné LED svítidlo ASTI LED 10W/220-240V - Redo 90189
Kód: REDO 90189Detailní popis produktu
ASTI LED — elegantní nástěnná lampa, která vašemu domu dodá útulné světlo i tam, kde je třeba jej chránit před vlhkem a povětrnostními vlivy. Tato svítidla jsou ideální pro fasádu, terasu nebo vstup do domu. Svítí teplým, příjemným světlem (3000K), které vytváří vítanou atmosféru. Hliníková konstrukce lakovaná v tmavě hnědé barvě se hezky hodí ke klasickému i modernímu domu, a polykarbonátový difúzor garantuje dlouhodobou životnost bez rizika rozbití. Krytí IP54 zvládnDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099390 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 121mm |
| Hmotnost (kg): | 0,6 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 610lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška: | 108mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
