Nástěnné svítidlo AXIS 1xGU10/2x35W/220-240V - Redo 01-2162
Kód: REDO 01-2162Detailní popis produktu
AXIS — elegantní nástěnné svítidlo s luxusní měděnou patinou, které přinese do vašeho domu teplou a příjemnou atmosféru. AXIS je univerzální nástěnné svítidlo, které se bez problémů umístí do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo pracovny. Matná měděná úprava hliníku působí vytříbeně a přirozeně se hodí jak do moderních, tak do rustikálních interiérů. Dvě žárovky GU10 vám umožňují regulovat intenzitu světla a vytvořit právě tu atmosféru, kterou zrovna potřebujete. EDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681093619 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 0,29 kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | GU10 |
| Průměr: | 60mm |
| Výkon (W): | 2x35W |
| Výška: | 167mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
