Nástěnné svítidlo BERRY 1xG9/28W/230V
Kód: REDO 01-2274Detailní popis produktu
BERRY — elegantní nástěnné svítidlo se zlatým leskem, které vrhá měkké, difuzní světlo přes opálové sklo. BERRY je ideální do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chceš vytvorit příjemnou, útulnou atmosféru. Kulatý design se saténově zlatým povrchem zapadne do moderního i klasičtějšího interiéru. Opálové sklo mírně tlumí světlo a zabraňuje slepivým stínům — představ si jemné, přirozené světlo, které neodpudí. Stylový zlatý povrch s jemným matným leskem — působí lDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681098430 |
| Barva: | Zlatá |
| Hloubka: | 175mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | G9 |
| Průměr: | 150mm |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
