Nástěnné svítidlo BERRY 1xE27/42W/230V
Kód: REDO 01-2276Detailní popis produktu
BERRY — elegantní nástěnná lampa, která přidá do vašeho domova teplou a pohodu. BERRY je stylová nástěnná lampa, která se perfektně hodí do chodby, ložnice nebo obývacího pokoje. Opálové sklo vytváří měkké, příjemné světlo, které navozuje útulnou atmosféru. Kovová konstrukce v saténově zlaté barvě s bílými detaily dodá vašemu domovu eleganci a moderní styl. Opálové sklo rozptyluje světlo příjemně a rovnoměrně — bez slepých míst Kompaktní rozměry (18 cm průměru)Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681098454 |
| Barva: | Bílá |
| Hloubka: | 210mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 180mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
