Nástěnné LED svítidlo EIGHER 8W/220-240V
Kód: REDO 01-1329Detailní popis produktu
EIGHER — minimalistické nástěnné svítidlo, které vytvoří v interiéru teplou a příjemnou atmosféru. Elegantní svítidlo s matně bílým hliníkovým tělem se dokonale hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Nepřímý rozptyl LED světla vytváří měkké, rozptýlené osvětlení bez ostrých stínů, které umocňuje útulný dojem prostoru. Integrovaný LED zdroj s teplotou 3000K vyzařuje příjemné teplé světlo — přesně takové, které si představujete jako domácí pohodu. Teplé bílé svěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071716 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 89mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 520lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 250mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
