Nástěnné LED svítidlo EIGHER 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1330Detailní popis produktu
EIGHER — minimalistické nástěnné svítidlo, které vytvoří v každém pokoji příjemnou, útulnou atmosféru. Elegantní hliníkový design v matné bílé barvě se elegantně hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo chodby. Nepřímý rozptyl světla zajistí měkké, bez tvrdu osvětlení bez nežádoucích stínů. Integrovaná LED technologie znamená nižší spotřebu energie a dlouhodobou spolehlivost, aniž byste museli řešit výměnu žárovek. Teplé bílé světlo (3000K) s vynikajícím podáníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071723 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 89mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 747lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 80mm |
| Šířka: | 350mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
