Nástěnné LED svítidlo ERMES 18W/220-240V
Kód: REDO 01-2292Detailní popis produktu
ERMES — elegantní nástěnné svítidlo přímo na zrcadlo, které překvapí odolností a skvělým světlem ERMES je perfektní volbou do koupelny nebo na krytou terasu. Chytře se upevní na zrcadlo o tloušťce 4–6 mm a vytvoří kolem něj příjemnou, útulnou atmosféru. Integrované LED diody svítí teplou bílou barvou (3000 K), která je v koupelně ideální — není příliš studená, lépe se vám v ní kouká do zrcadla a celé prostředí působí příjemně. Vodotěsný kabel a stupeň krytí IP44 znamenají, že siDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099840 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1314lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška: | 22mm |
| Šířka: | 900mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
