Nástěnné LED svítidlo ERMES 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2293Detailní popis produktu
ERMES — Elegantní nástěnné svítidlo do koupelny, které osvětlí zrcadlo přesně jak potřebuješ. ERMES je dokonalý společník pro každou koupelnu či vlhký prostor. S délkou 1200 mm pokryje celou šířku zrcadla a vytvoří příjemné, teplé světlo, které není rušivé a opticky zvětšuje prostor. Chrómovaný kov se saténovým difúzorem vypadá luxusně a zapadne do kteréhokoliv interiéru — ať už moderního nebo klasického. Chránit proti vlhkosti (IP44) — bez obav do koupelny, sprchy i nDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099857 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1704lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 22mm |
| Šířka: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
