Nástěnné LED svítidlo ERMES 12W/220-240V
Kód: REDO 01-2332Detailní popis produktu
ERMES — Profesionální osvětlení zrcadla, které vám zajistí dokonalý vzhled. ERMES je elegantní nástěnné svítidlo speciálně navržené pro umístění nad zrcadla a do koupelen. Neutrální denní bílé světlo (4000K) s integrovanými LED diódami vám podá barvy přesně tak, jak jsou, a zajistí skvělou viditelnost při líčení, holení nebo péči o pleť. Robustní chrómovaná konstrukce se sametovým difúzorem a krytím IP44 bez problémů zvládne vlhký vzduch, a je vybavena vodotesným externím vodičemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681100218 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | PMMA |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 907lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 22mm |
| Šířka: | 600mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
