Nástěnné LED svítidlo ERMES 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2334Detailní popis produktu
ERMES — elegantní nástěnné svítidlo nad zrcadlo, které vám dodá ostré a čisté světlo přesně tam, kde ho potřebujete. Tato chromovaná lampa se skvěle hodí do koupelny, na terasu nebo do předsíně — všude, kde si chcete užívat kvalitní osvětlení bez starostí s vlhkostí. Díky sáténovému difuzoru PMMA rozptyluje světlo příjemně a rovnoměrně, a neutrálně bílá barva 4000K vám pomůže vidět jasně a precizně. Svítidlo má extra dlouhý tvar (120 cm), takže perfektně osvítí zrcadlo nebo celouDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681100270 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1789lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 22mm |
| Šířka: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
