Nástěnné LED svítidlo FLIPPER 18W/220-240V
Kód: REDO 01-2294Detailní popis produktu
FLIPPER — moderní nástěnné svítidlo s nastavitelným směrem světla, které si přizpůsobí právě ty místa, která potřebuješ osvětlit. Hodí se klidně do koupelny, nad kuchyňský pult nebo jako stylové osvětlení v chodběch a pokojích. Díky bílému matném provedení a jemnému akrylovému difúzoru vytváří příjemné, útulné světlo, které není tvrdé ani unavující. Můžeš si jej nasměrovat přesně tak, jak potřebuješ — bez zbytečného komplikování. Teplé bílé světlo (3000K) vytváří přáteDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099604 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 100mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1525lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 17,16W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 600mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
