Nástěnné LED svítidlo FLIPPER 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2295Detailní popis produktu
FLIPPER — štíhlé nástěnné svítidlo, které osvětlí chodbu, koupelnu nebo krytou terasu s teplým, příjemným světlem. FLIPPER je moderní nástěnné svítidlo se zajímavým designem — dlouhý a štíhlý tvar (90 cm šířky) ho předurčuje na chodby, dlouhé stěny nebo třeba osvětlení zrcadla v koupelně. Díky orientovatelné přední části můžeš světlo nasměrovat přesně tam, kde ho potřebuješ. Teplá bílá barva 3000K vytváří útulnou atmosféru, kterou ocení každý. A výborná zpráva — zvládne bez problDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099611 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 100mm |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 2016lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | obdélníkové |
| Výkon (W): | 23,91W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 900mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
