Nástěnné LED svítidlo MADISON 8W/220-240V
Kód: REDO 01-2032Detailní popis produktu
MADISON — elegantní nástěnná lampa, která přináší teplé útulné světlo do každého interiéru. Jednoduchý design s matně černým hliníkovým tělem a čirými akrylovými difuzéry se hodí do obývacího pokoje, ložnice, předsíně i pracovny. Svítidlo vytvoří příjemnou atmosféru díky teplé bílé barvě světla (3000K), která podporuje relaxaci a odpočinek. Navíc je hned připravené k použití — LED zdroj je integrovaný, takže stačí zavěsit a zapnout. Úsporná LED technologie s příkonem pDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083948 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 67mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 544lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 8W |
| Výška: | 290mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
