Nástěnné LED svítidlo MADISON 16W/220-240V
Kód: REDO 01-2034Detailní popis produktu
MADISON — nástěnná lampa, která do vašeho domova přináší teplé, útulné světlo s rafinovaným stylem. MADISON je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chcete vytvořit příjemnou, relaxační atmosféru. Eloxovaná medená konštrukce s průhledným akrylovým difuzérem vypadá moderně a zároveň nadčasově. Integrovaný LED zdroj vás bude provázet svou energetickou účinností a dlouhou životností. Teplé světlo (3000K) vytvoří v pokoji tu správnou náladu pro večerDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083962 |
| Barva: | Měděná |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 77mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 1088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 16W |
| Výška: | 440mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
