Nástěnné LED svítidlo MADISON 16W/220-240V
Kód: REDO 01-2035Detailní popis produktu
MADISON — elegantní nástěnné svítidlo, které vašemu pokoji dodá útulnou atmosféru a moderní vzhled. Madison je krásná volba do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chcete vytvořit příjemné, odpočinkové prostředí. Matná černá hliníková konstrukce s čirými akrylovými difuzéry vypadá minimalisticky a elegantně. LED zdroj vám zajistí nízkou spotřebu energii a dlouhodobě bezpečný provoz — vůbec se nemusíte obávat výměny žárovek. Teplé světlo o teplotě 3000K vytváří geDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681083979 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 77mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 1088lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 16W |
| Výška: | 440mm |
| Šířka: | 100mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
