Nástěnné LED svítidlo MADISON 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2036Detailní popis produktu
MADISON — Nástěnné svítidlo, které vašemu pokoji dá eleganci a útulné světlo. Madison je stylové svítidlo s hliníkovou konstrukcí v matné zlaté barvě, kterou doplňují průhledné akrylové difuzéry. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde vytvoří příjemnou, útulnou atmosféru. Teplé bílé světlo (3000K) je přímo stvořené k relaxaci a klidným chvílím. Svítidlo vyzařuje 1632 lumenů, takže prostoru poskytne dostačující osvětlení bez agresivního jasu. IntegrovanýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681084013 |
| Barva: | Zlatá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 77mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 1632lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 420mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
