Nástěnné LED svítidlo MADISON 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2038Detailní popis produktu
MADISON — Elegantní nástěnná lampa s teplým bílým světlem, která přinese do vašeho domova pohodlí a styl. Tato nástěnná lampa se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo předsíně. Matně černé hliníkové tělo s čirými akrylovými difuzéry vytváří sofistikovaný vzhled, který se vejde do moderního i klasického interiéru. Vyzařuje teplé bílé světlo o teplotě 3000K, které vytvoří příjemnou a relaxační atmosféru — přesně takovou, kterou si chcete užívat večer či v čase odpDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681084006 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 77mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 34mm |
| Světelný tok: | 1632lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 24W |
| Výška: | 420mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
