Nástěnné LED svítidlo MATCH 6,7W/220-240V
Kód: REDO 01-1447Detailní popis produktu
MATCH — minimalistické nástěnné svítidlo, které vytvoří v místnosti příjemnou atmosféru teplého světla. MATCH je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chcete mít pod kontrolou směr světla. Díky vestavěným LED diódám s přímým i nepřímým rozptylem světla si můžete zvolit, zda chcete svítidlo, které připravuje světlo přímo do místnosti, nebo spíše jemně osvětluje stěnu. Teplá bílá barva (3000K) vytvoří útulné prostředí, které vás pozve k odpočinku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681073611 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 50mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 600lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | půlkrukové |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 150mm |
| Šířka: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
