Nástěnné LED svítidlo MATCH 6,7W/220-240V
Kód: REDO 01-1448Detailní popis produktu
MATCH — elegantní nástěnné svítidlo s inteligentním rozptylem světla, které vytváří v místnosti přesně tu správnou atmosféru. Toto svítidlo je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde chceš mít světlo, které vás neunavuje a přitom výborně osvětlí prostor. Teplé bílé světlo (3000K) vytváří útulnou a relaxační atmosféru, která se vám bude líbit při čtení nebo odpočinku. Kompaktní rozměry a minimalistický design v matně černé barvě se bez problémů vejdou do jakDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681073628 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 50mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 600lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | půlkrukové |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 150mm |
| Šířka: | 110mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
