Nástěnné LED svítidlo QUDA 6W+3W/220-240V
Kód: REDO 01-1492Detailní popis produktu
QUDA — moderní nástěnné svítidlo, které kombinuje stylový design s praktickou nabíjecí funkcí. QUDA je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně, kde chceš vytvořit útulnou a přirození atmosféru. Svítidlo vyzařuje teplou bílou světlo (3000K), které vykouzlí příjemný pocit domova. Kvalitní hliníková konstrukce lakovaná v lesklé černé barvě se snadno osadí na zeď a stane se designovým prvkem tvého interiéru. Boční polykarbonátový difúzor jemně rozptyluje světlo bezDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681074397 |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 65mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 430lm+182lm |
| Výkon (W): | 7W+3,2W |
| Výška: | 130mm |
| Šířka: | 130mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
