Nástěnné LED svítidlo RAIL 16W/220-240V
Kód: REDO 01-2299Detailní popis produktu
RAIL — moderní nástěnné svítidlo s elegantním minimalistickým designem, které vhodně osvětlí váš prostor teplým, přirozeným světlem. RAIL je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo pracovny, kde potřebujete kvalitní osvětlení bez zbytečné ostražitosti. Díky integrovanému LED zdroji a možnosti přímého i nepřímého rozptylu světla si snadno vytvoříte atmosféru, kterou zrovna chcete — ať už relaxační nebo praktickou. Matně černá hliníková tělo v kombinaci se saténovými akrylDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099659 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Světelný tok: | 1168lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 15,9W |
| Výška: | 77mm |
| Šířka: | 305mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
