Nástěnné LED svítidlo RAIL 24W/220-240V
Kód: REDO 01-2300Detailní popis produktu
RAIL — elegantní nástěnná lampa, která osvětlí tvůj interiér s důstojností a flexibilitou. Tato nástěnná lampa se hodí do obývacího pokoje, ložnice, pracovny nebo elegantní chodby. Díky přímému i nepřímému rozptylu světla si můžeš vybrat, zda chceš světlo zaměřené a funkční, nebo měkké, rozptýlené osvětlení, které vytvoří útulnou atmosféru. Matná bílá barva korpusu s průsvitným akrylovým difuzorem vypadá moderně a nevtíravě ve kterémkoli prostředí. Dva režimy osvětleníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099666 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 1824lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 24,18W |
| Výška: | 77mm |
| Šířka: | 505mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
