Nástěnné svítidlo ASTRID 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1176
Kód: REDO 01-1176Detailní popis produktu
ASTRID — Elegantní nástěnné svítidlo, které do vašeho domova přinese jemné, příjemné světlo a cit pro design. ASTRID je nepostradatelný kousek do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde chcete vytvořit útulnou a přitom stylovou atmosféru. Chrómová konstrukce v kombinaci s priesvitným sklem a jemným stříbrným stínítkem vám dá pocit luxusu bez zbytečné nákladnosti. Svítidlo si snadno navykne na váš interiér a bude tam vypadat jako by tam vždy patřilo. Precizní designDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681067917 |
| Barva: | Chrom |
| Hloubka: | 230mm |
| Hmotnost (kg): | 0,53 kg |
| Max. příkon (W): | 42W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov,sklo,tkanina |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Průměr: | 200mm |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 350mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
