Venkovní Nástěnné LED svítidlo SCUDO 10W/220-240V - Redo 90190
Kód: REDO 90190Detailní popis produktu
SCUDO — elegantní nástěnné svítidlo, které svou teplou bílou barvou zatopí vaši terasu, vstup nebo fasádu měkkým příjemným světlem. Toto kompaktní svítidlo se díky ochraně IP54 bez problémů postaví na fasádu domu, nad vchodové dveře nebo na krytou terasu. Hliníková konstrukce v pískovobělé barvě se lehce osadí do každého interiéru i exteriéru, a jejich teplé světlo vytvoří útulnou atmosféru i v temné noci. Užívat si jej budete dlouhé roky — LED zdroj je zabudovaný a vyměnitelný,Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099406 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 99mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 542lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
