Venkovní Nástěnné LED svítidlo SCUDO 10W/220-240V - Redo 90192
Kód: REDO 90192Detailní popis produktu
SCUDO — Elegantní nástěnná lampa do exteriéru, která dodá vašemu domovu sebevědomý vzhled. SCUDO je ideální volbou pro osvětlení vchodu, terasy nebo zahrady. Její tmavě hnědá hliníková konstrukce s opálovým difúzorem vytváří příjemné, teplé světlo (3000K), které během večera zaukazí příjemně a přirozeně. Svítidlo bezpečně zvládne déšť i vlhko a prodlouží tak život vaší zahradě či balkónu. Vestavěný LED zdroj se snadno vyměňuje a spotřebuje jen 10 wattů — takže nenabíhne účet za eDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681099420 |
| Barva: | Hnědá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 99mm |
| Hmotnost (kg): | 0,5 kg |
| Krytí IP: | IP54 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 542lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 10W |
| Výška: | 100mm |
| Šířka: | 220mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
