Nástěnné LED svítidlo SINTRA 12W/220-240V - Redo 01-2188
Kód: REDO 01-2188Detailní popis produktu
SINTRA — elegantní nástěnné svítidlo s teplým bílým světlem, které vytvoří příjemnou atmosféru v každém interiéru. SINTRA se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde vytvoří útulné a příjemné světlo. Díky teplé bílé barvě 3000K a výšce 310 mm se stane elegantním doplňkem vaší stěny. Matně bílý hliníkový korpus s bílým opálovým difúzorem působí moderně a nebudete ho omezeni pouze jedním stylem interiéru. Teplé bílé světlo 3000K — vytvoří v místnosti příDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681094920 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | 3000K |
| Hloubka: | 90mm |
| Hmotnost (kg): | 0,9 Kg |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 708lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 310mm |
| Šířka: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 82 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
