Nástěnné LED svítidlo TOMIX 3W/220-240V
Kód: REDO 01-2340Detailní popis produktu
TOMIX — elegantní nástěnné svítidlo s nastavitelným ramenem, které ti přesně nasměruješ kam potřebuješ. Černé kovové tělo s matným leskem a kompaktní rozměry (86 × 86 mm) se vejde kdekoliv. Teplé LED světlo v barvě 3000K vytvoří v obývacím pokoji, ložnici nebo chodbě příjemnou útulnou atmosféru. Svítidlo se hodí do každé místnosti, kde chceš vyvarovat se přesvětlení a necháš si prostor pro relaxaci. Nastavitelné rameno — nasměruješ světlo přesně na místo, které potřebuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681100553 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 60mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Světelný tok: | 182lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3200K |
| Úhel záření: | 30 |
| Výkon (W): | 3,2W |
| Výška: | 86mm |
| Šířka: | 86mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 80 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
