Nástěnné LED svítidlo UMBRA 6,5W/220-240V
Kód: REDO 01-1331Detailní popis produktu
UMBRA — nástěnné svítidlo, které rozptyluje teplé, příjemné světlo bez ostřích stínů. Umbra je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo pracovny. Matně bílá hliníková konstrukce s akrylovým difúzorem vytváří vyvážený vzhled a zajišťuje rovnoměrné rozptýlení světla. Díky své kompaktní velikosti se vejde na jakoukoli stěnu a přitom poskytuje dostatek osvětlení pro příjemné čtení nebo relaxaci. Teplá bílá barva 3000K — vytvoří gemütní a přátelskou atmosfDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071730 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 36,5mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 160mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 330lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 6W |
| Výška: | 160mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
