Nástěnné LED svítidlo UMBRA 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1333Detailní popis produktu
UMBRA — Elegantní nástěnné svítidlo, které rozptyluje světlo nepřímo a vytváří v místnosti příjemnou, útulnou atmosféru. Díky nepřímému rozptýlení světla se UMBRA hodí do obývacího pokoje, ložnice, chodby nebo pracovny — kamkoliv, kde chceš vytvořit teplé, relaxační osvětlení bez oslnění. Matně bílá hliníková konstrukce s jemným akrylovým difúzorem se elegantně vejde do moderního i klasického interiéru. Teplá bílá barva světla s teplotou 3000K a výborným podáním barev (CRI 90) zaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071754 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 210mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 802lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
