Nástěnné LED svítidlo UMBRA 12W/220-240V
Kód: REDO 01-1334Detailní popis produktu
UMBRA — elegantní nástěnné svítidlo, které přinese do vašeho interiéru teplé, útulné světlo s nádechem moderního designu. UMBRA se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo haly, kde chcete vytvořit příjemnou a relaxační atmosféru. Čistě černý hliníkový korpus s matným povrchem a saténovým akrylovým difúzorem zajišťují minimalistický, současný vzhled. Nepřímý rozptyl světla vytváří jemné, bez ostrých stínů — přesně to, co potřebujete, abyste se cítili pohodlně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071761 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 40mm |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 210mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 802lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 12W |
| Výška: | 210mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
