Nástěnné LED svítidlo UMBRA 18W/220-240V
Kód: REDO 01-1336Detailní popis produktu
UMBRA — elegantní nástěnné svítidlo, které přenese teplé, útulné světlo do každého pokoje. Toto minimalistické svítidlo se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby. Matná černá hliníková konstrukce s neprůhledným akrylovým difúzorem vytváří měkký, nepřímý rozptyl světla, který přesně svítí bez oslňování. Teplá bílá barva 3000K dodá vašemu domovu příjemnou a relaxační atmosféru, která povzbudí k odpočinku a pohody. Skvělé podání barev (CRI 90) — barvy v oDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681071785 |
| Barva: | Černá |
| Barva světla: | |
| Hloubka: | 45mm |
| Krytí IP: | |
| Materiál: | akrylát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Průměr: | 260mm |
| Světelný tok: | 1265lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 18W |
| Výška: | 260mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 90 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
