Redo 01-1193 - LED Nástěnné svítidlo HELLO 1xLED/3W/230V
Kód: REDO 01-1193Detailní popis produktu
HELLO — stylové nástěnné svítidlo s nastavitelným ramenem, které nasměruješ přesně kam potřebuješ. Toto elegantní svítidlo je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo do jakéhokoliv interiéru, kde oceníš flexibilitu a příjemné světlo. Matná bílá barva se hodí k různým stylem — od moderního minimalismu po klasičtější domácnosti. Teplá bílá (3000K) vytvoří utulnou atmosféru, která není nikdy agresivní. Integrovaný CREE POWER LED zdroj vám slibuje dlouhověkost a nízkou spotřDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681069379 |
| Barva: | Bílá |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Délka: | 30 mm |
| Energetická třída: | A++ |
| Funkce: | LED technologie, Vypínač na těle svítidla |
| Hmotnost (kg): | 0,39 kg |
| Max. příkon (W): | 3 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 240 lm |
| Tvar svítidla: | ramenné |
| Výška: | 457 mm |
| Šířka: | 30 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Příkon zdroje: | 3 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 15 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
