Nástěnné LED svítidlo AMPLITUDE 7W/220-240V
Kód: REDO 01-1229Detailní popis produktu
AMPLITUDE — kompaktní nástěnné svítidlo, které světluje přesně tak, jak ho nasměruješ. AMPLITUDE je skvělá volba do obývacího pokoje, ložnice nebo přední části chodby. Díky nastavitelnému úhlu svícení ho jednoduše nasměruješ přesně sem, kam potřebuješ světlo. Kombinace přímého a nepřímého paprsku vytváří příjemnou, útulnou atmosféru — teplá bílá barva 3000K působí uklidňujícím dojmem, a přitom osvětlí, co potřebuješ. Nastavitelný úhel svícení — nasměruješ světlo přesněDoplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní stropní a nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681069638 |
| Barva: | Bílá |
| Délka: | 90 mm |
| Max. příkon (W): | 7,2 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Patice: | LED |
| Tvar svítidla: | čtvercové |
| Výkon (W): | 7.2W |
| Výška: | 90 mm |
| Šířka: | 90 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Příkon zdroje: | 7,2 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
