Nástěnné svítidlo SKETCH 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 01-1261
Kód: REDO 01-1261Detailní popis produktu
SKETCH — nástěnné svítidlo s charakterem, které spojuje industriální design s elegancí mědi a černého kovu. Ideální volba do obývacího pokoje, ložnice nebo např. do chodby, kde chceš, aby světlo nebylo jen funkční, ale stalo se součástí designu. Měděný prvek na černém podkladu vytvoří zajímavý kontrast a přidá interiéru na osobitosti. SKETCH si snadno vezmeš na jakýkoli nástěnný povrch a v sekundě změní atmosféru celého prostoru. Stylový design — kombinace černého kovuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681070542 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 220 mm |
| Hloubka: | 220mm |
| Hmotnost (kg): | 0,67 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Výška: | 185mm |
| Šířka: | 170mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
