Závěsné svítidlo SKETCH 1xE27/3x42W/220-240V - Redo 01-1266
Kód: REDO 01-1266Detailní popis produktu
SKETCH — Minimalistické závěsné svítidlo, které spojuje industriální design s elegancí mědi a lesku černého kovu. Tento kousek se perfektně uplatní v moderním obývacím pokoji, jídelně nebo průmyslovém loftu. Průhledný skleněný difúzor nechá světlo projít všemi směry a vytvoří příjemnou atmosféru bez otisků a zaprášení. SKETCH je určitě volba pro ty, kteří chtějí statement piece, který nebude tlachavý. Prostor pro tři žárovky E27 — snadno si zvolíš intenzitu i barvu svěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681070559 |
| Barva: | Měděná |
| Délka: | 700 mm |
| Hmotnost (kg): | 2,2 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 3 |
| Výkon (W): | 3x42W |
| Výška: | 1250mm |
| Šířka: | 700mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
