Závěsné svítidlo SPINNER 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 01-1292
Kód: REDO 01-1292Detailní popis produktu
SPINNER — závěsné svítidlo, které spojuje průmyslový design s jemnou elegancí. SPINNER je ideální volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny, kde chcete vytvořit atmosféru s dozvukem retro stylu. Jednoduchá kovová konstrukce v matně černé barvě s měděnými detaily dodá vašemu prostoru charakteru a sofistikovaného nádychu. Svítidlo není pro venkovní použití — patří do teplých interiérů, kde se může bez obav věnovat své práci. Kompaktní průměr 200 mm — nebudete mítDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072584 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 0,55 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 200mm |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Výška: | 1630mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
