Závěsné svítidlo SPINNER 1xE27/1x42W/220-240V - Redo 01-1293
Kód: REDO 01-1293Detailní popis produktu
SPINNER — Elegantní závěsné svítidlo, které spojuje minimalistický design s industriálním šarmem. Svítidlo SPINNER se dokonale hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo chodby, kde vytvoří moderní a zároveň útulnou atmosféru. Kombinace matné bílé barvy s měděnými detaily vám přinese prvek luxusu bez přepychu. Jde o svítidlo, které není jen zdrojem světla, ale skutečným designovým doplňkem vašeho domova. Stylovitý design s měděnými akcenty, který se hodí k různým vkusům aDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681072591 |
| Barva: | Měděná |
| Hmotnost (kg): | 0,55 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 200mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Tvar svítidla: | |
| Výkon (W): | 1x42W |
| Výška: | 1630mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
