LED svítidlo nad zrcadlo LEDO 16W/220-240V - Redo 01-1424
Kód: REDO 01-1424Detailní popis produktu
LEDO — elegantní nástěnné svítidlo s chromovým povrchem, které svítí čistým, funkčním světlem bez zbytečné teploty. Ideální nad koupelnové umyvadlo, do předsíně či moderní kuchyně. Díky ochraně IP44 se nebojí vlhkosti a rozprašující se vody. Integrované LED diody vám zajistí energeticky úsporný provoz – svítidlo odebírá jen 16 wattů, a přesto dodá 1300 lumenů čistého neutrálního světla. Design je minimalistický a čistý, přímo se nabízí k nezobvyklým interiérům. VhodnéDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681070115 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 4000K |
| Délka: | 75 mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 75mm |
| Hmotnost (kg): | 0,642 Kg |
| Max. příkon (W): | 16 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov, akryl |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1300lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | |
| Výkon (W): | 16W |
| Výška: | 60mm |
| Šířka: | 604mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Příkon zdroje: | 16 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 90 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
