Stropní LED svítidlo NAJI 18W/220-240V
Kód: REDO 01-1454Detailní popis produktu
NAJI — elegantní stropní svítidlo, které rozzáří vaši koupelnu nebo obývací pokoj příjemným, teplým světlem. Toto svítidlo se hodí ideálně do koupelny, nad umyvadlo nebo do sprchového koutu — IP44 ochrana ho bez obav chrání před vlhkem a stříkající vodou. Díky integrovanému LED zdroji s teplou bílou barvou (3000K) vytváří útulnou, přátelskou atmosféru, která pas neomrzí ani v obývacím pokoji či ložnici. Dvojitý skleněný difuzor s chromovanou kovovou kostrou vypadá moderně a čistěDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681093367 |
| Barva: | Sklo |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hmotnost (kg): | 1,2 kg |
| Max. příkon (W): | 18 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 1000 lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Tvar svítidla: | |
| Výška: | 100 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Příkon zdroje: | 18 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 70 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
