Závěsné svítidlo TALIS 1xE14/5x28W/230V
Kód: REDO 01-1635Detailní popis produktu
TALIS — závěsné svítidlo, které přináší eleganci a jemné světlo do kteréhokoli pokoje. TALIS je skvělou volbou do obývacího pokoje, ložnice nebo vstupní chodby. Opálové sklo difúzorem rozptyluje světlo měkce a příjemně, aniž by koukal do očí. Kovová struktura v bílé či zlaté barvě se elegantně prolíná s klasickým designem — jednoduše se hodí kamkoliv chcete vytvořit útulnou atmosféru. Svítidlo si snadno přizpůsobíte svým potřebám díky pěti patičkám E14. Opálové sklo rDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681076339 |
| Barva: | Mosazná |
| Délka: | 150 mm |
| Hmotnost (kg): | 1,2 kg |
| Max. příkon (W): | 28 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov, sklo |
| Napájecí napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E14 |
| Počet Patic: | 5 |
| Stmívatelné: | NE |
| Výkon (W): | 28W |
| Výška: | 1150 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | NE |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
