Závěsné svítidlo GOSSIP 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1660
Kód: REDO 01-1660Detailní popis produktu
GOSSIP — závěsné svítidlo, které spojuje industriální styl s jemnou elegancí bronzové patiny. GOSSIP je ideální volbou pro obývací pokoje, chodby, kanceláře nebo moderně laděné restaurace a kavárny. Černá kovová konstrukce s bronzovým difúzorem vytváří sofistikovanou atmosféru, která bude vypadat luxusně a zároveň přirozeně zapadne do různých interiérů. Závěsné provedení vám umožňuje svítidlo umístit přesně tam, kde potřebujete akcentovat prostor nebo vytvořit příjemné světlo nadDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078678 |
| Barva: | Bronzová |
| Hmotnost (kg): | 0,77 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 45mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
