Závěsné svítidlo GOSSIP 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1662
Kód: REDO 01-1662Detailní popis produktu
GOSSIP — minimalistické závěsné svítidlo s černou kovovou konstrukcí, které přinese do vašeho interiéru moderní eleganci. GOSSIP se skvěle hodí do obývacího pokoje, ložnice, homeoffice nebo třeba do útulné restaurace či kavárny. Černá lesklá kovová konstrukce s difúzorem vytvoří příjemně tlumené světlo, které neoslňuje. Patí vám k němu kterákoliv klasická žárovka s paticí E27 — vyberte si barvu světla podle nálady. Kompaktní průměr pouhých 45 mm — zvládne i menší prostDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078692 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost (kg): | 0,77 Kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Průměr: | 45mm |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 1200mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
