Nástěnné svítidlo TIMBER 1xE27/42W/220-240V - Redo 01-1663
Kód: REDO 01-1663Detailní popis produktu
TIMBER — nástěnné svítidlo, které spojuje přímočarou eleganci s přírodním teplem dřeva a oceli. TIMBER je ideální společník pro obývací pokoj, ložnici nebo chodbu, kde chcete vytvořit útulnou, moderní atmosféru. Kompaktní rozměry (15 cm šířky) ho bez problému zapadají i na menší plochy, a jeho kombinace matně černého kovu s přírodním bukem dodá vašemu interiéru charakteru. Svítidlo pracuje s klasickou paticí E27, takže si můžete vybrat přesně takový typ žárovky, jaký chcete — aťDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná a stropní |
|---|---|
| EAN: | 6421681078807 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 104 mm |
| Hloubka: | 104mm |
| Hmotnost (kg): | 0,37 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 1 |
| Výkon (W): | 42W |
| Výška: | 250mm |
| Šířka: | 150mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
