Závěsné svítidlo TIMBER 1xE27/5x42W/220-240V - Redo 01-1666
Kód: REDO 01-1666Detailní popis produktu
TIMBER — Závěsné svítidlo, které spojuje přirozenost dřeva s elegancí černého kovu. TIMBER je stylová volba do obývacího pokoje, jídelny nebo chodby, kde chcete vytvořit teplou a přitom moderní atmosféru. Matně černý kov se přirozeným bukem vytváří zajímavou kombinaci, která se hodí jak do skandinávských, tak do minimalistických interiérů. Svítidlo je připravené na pět žárovek E27, takže si sami zvolíte, jakou barvou světla si místnost osvětlíte. Kombinace černého kovuDoplňkové parametry
| Kategorie: | Lustry a závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 6421681078838 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 38 mm |
| Hloubka: | 38mm |
| Hmotnost (kg): | 2,5 kg |
| Max. příkon (W): | 42 W |
| Krytí IP: | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | E27 |
| Počet Patic: | 5 |
| Výkon (W): | 5x42W |
| Výška: | 1200mm |
| Šířka: | 1000mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | bez žiaroviek v svietidle |
| Záruční doba: |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
