LED svítidlo nad zrcadlo NEPTUNE 18W/220-240V - Redo 01-1676
Kód: REDO 01-1676Detailní popis produktu
NEPTUNE — Elegantní nástěnné svítidlo, které snoubí lesklý chróm s nenápadným designem a praktičností. NEPTUNE je ideální volbou do moderní koupelny, na krytou terasu nebo do chodby, kde chcete, aby vaše domácnost zářila příjemným teplým světlem. Vodu, vlhkost a páru zvládá bez problémů. Integrované LED diody vám nemusíte nikdy vyměňovat, a navíc vás překvapí úspornou spotřebou — všechny barvy budou vypadat přirozeně a živě. Chráněno proti vlhkosti (IP44) — bezpečné doDoplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnová a zrcadlová |
|---|---|
| EAN: | 6421681077442 |
| Barva: | Chrom |
| Barva světla: | 3000K |
| Délka: | 895mm |
| Energetická třída: | A+ |
| Funkce: | LED technologie |
| Hloubka: | 140mm |
| Hmotnost (kg): | 0,65 kg |
| Max. příkon (W): | 18 W |
| Krytí IP: | IP44 |
| Materiál: | kov, polykarbonát |
| Napájecí napětí (V): | 220-240V |
| Patice: | LED |
| Počet Patic: | 1 |
| Stmívatelné: | NE |
| Světelný tok: | 982lm |
| Teplota chromatičnosti (K): | 3000 K |
| Výkon (W): | 18W |
| Šířka: | 895mm |
| Zdroj (žárovka) součástí balení: | Integrovaný LED zdroj |
| Index podání barev: | 85 Ra |
| Příkon zdroje: | 18 W |
| Ekvivalent klasické žárovky: | 70 W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
